Yunanistan Vize Ücreti 2020

02 Şubat 2020 tarihine yapılan açıklamanın ardından Schengen Vize Ücretlerine zam geldi. Bu kapsamda, bu tarihten önce 60 Euro olan Schengen Vizesi Konsolosluk Harcı 80 Euro olarak güncellendi. Bu ücrete ek olarak, Vize Başvuru Ofislerine ödenen ücret 20 Euro olarak kalmaya devam etti. Yapılan zam ile birlikte, minimum başvuru ücreti 100 Euro’ya ulaşmış oldu.

Yunanistan Vize Ücreti, başvuru esnasında Nakit ve Euro cinsinden ödenmeli. Kredi Kartı ödeme aşamasında kabul edilemezken, kâğıt banknot kullanılması da zorunlu.

12 yaş altı bireylerden ve AB vatandaşı eşlerinden konsolosluk harcı alınmazken, 20 Euroluk başvuru merkezi ücreti talep edilmeye devam etmekte. Tüm detayların barındırıldığı tabloyu aşağıda bulabilir, hizmet bedellerimizi öğrenmek için iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Konsolosluk Harcı

Servis Bedeli

Standart Başvuru Ücreti

80 Euro

20 Euro

AB Vatandaşı Eşi

Ücretsiz

20 Euro

AB Vatandaşlarının 21 Yaş Altındaki Çocukları

Ücretsiz

20 Euro

12 Yaş Altı Yolcular

Ücretsiz

20 Euro

Bosna Hersek, Ermenistan, Azerbaycan, Ukrayna,

Rusya, Gürcistan, Sırbistan, Arnavutluk, Karadağ,

Moldova ve Kosova Pasaport Sahipleri

35 Euro

20 Euro

 

Yukarıdaki tablo her başvuru sahibi için ödenmesi gereken standart harç tutarlarını göstermektedir. Kurumumuz, Schengen Vize Danışmanlık bedelini 30 Euro olarak belirlemiştir. Tarafımızdan hizmet almak isteyen yolcularımız bu ücret karşılığında profesyonel hizmet ve rehberlik edinebilirler.

Hizmet paketimizde ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ve başvuru merkezleri tarafından ücretli olarak sunulan hizmetleri de aşağıda bulabilirsiniz.

 

Hizmet

Başvuru Merkezi Fiyatları

EAGVS Fiyatlandırması

Fotokopi Ücreti (Sayfa Başı) 1 TL Ücretsiz
Kargo Hizmeti 10 € Ücretsiz
Sms Bilgilendirme Ücreti 2 TL Ücretsiz
İnternet Kiosk 20 TL Ücretsiz
Fotoğraf Çıktı Hizmeti 25 TL Ücretsiz
Başvuru Formu Doldurma Hizmet; 35 TL Ücretsiz
Çıktı Alma Servisi (Sayfa Başı) 1 TL Ücretsiz

 

Yukarıda sunulan hizmetlerin tamamı, danışmanlık verilen tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunulur. Başvuru merkezleri tarafından sunulamayan çok sayıda ücretsiz ve opsiyonel hizmet ve avantajlarımız da bulunur. Örneğin, hizmet sunduğumuz müşteriler, konsolosluk harcı da dahil tüm tutarları, kredi kartı ya da havale olarak ödeyebildiği gibi, Sadece Euro değil, Türk Lirası ve Dolar gibi diğer döviz cinsleri üzerinden de ödeme yapabilirler.

Schengen vize ücretlerinin ödemesi vize randevusu sırasında yapılır. Vize randevu süreçleri hakkında bilgi almak isterseniz, Yunanistan Vize Randevusu sayfamızı inceyebilirsiniz.

Yunanistan Vizesi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Tüm hakları saklıdır.