İzmir

 

 

yunanistan vizesiYunanistan Vize Servisi/ İZMİR

 

Açık Adres:           Akdeniz Mah. Cumhuriyet Blv. No:109 Kat:3 D:303 Pasaport Konak/İZMİR
Telefon:                 +90 (232) 335 03 73
E-Posta:                  izmir@eagvs.com

 

Yunanistan Vizesi İzmir

-    İzmir'den Yunanistan vize başvurularını tamamlamak için sayfamızın sol tarafında bulunan turistik, ticari ve ziyaret kategorilerinde yer alan evrakların, belirtildiği biçimde hazırlanması ve servisimize ulaştırılması gerekmektedir. Talep edilen evraklar ikamet ettiğiniz bölgeye ve mesleksel durumunuza bağlı olarak değişmektedir.

 

Örneğin: İstanbul Yunanistan vizesi başvurusu işlemlerinde orijinal şirket faaliyet belgesi istenirken;, Ankara Yunanistan vizesi başvurusu işlemlerinde faaliyet belgesi istenmemektedir. Gaziantep Yunanistan vizesi başvuru işlemlerinde şirket oda sicil kaydı belgesi istenmektedir. Her bölgenin bağlı olduğu konsoloslukların talep ettiği evrak listeleri arasında nüanslar bulunmaktadır. Küçük gibi görünen bu ayrıntılar vize başvuru işlemlerinizin uzamasına neden olabilir. (Lütfen bu bilginin güncelliğini koruyup korumadığını Schengen yetkilimizi arayarak teyit ediniz.)


-   Yunanstan vize ücreti 2018  tutar bilgisini ve mesleksel durumunuza özgül evrak listesini yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerimizden bilgilendirme e-maili olarak talep edebilirsiniz. Uzmanlarımız güncel evrak listesini size e-mail yoluyla iletecektir. 


-    Başvuru evraklarınızı hazırladıktan sonra ofisimize kargo ile ulaştırabilirsiniz. Evraklarınız teslim alındığında vize başvurusu ve biyometri işlemi ile ilgili randevunuz temin edilip tarafınıza iletilecektir. (Son 3 yıl içinde biyometri işlemine tabi olduysanız, parmak izi tarama işleminden muafiyet durumunuz söz konusu olabilir.)


-    Yunanistan Schengen vize başvuru işlemleriniz sonuçlandığında, pasaportunuz uzmanlarımız tarafından adresinize kargo ile gönderilmektedir. Kargo hizmetinden faydalanmak isterseniz yetkilimizle pasaportunuzun kargolanmasını istediğiniz adres bilgisinipaylaşabilirsiniz.


Önemli Notlar:

1-    Son 3 yıl içinde Schengen vizesi almış olsanız dahi VIS ağında parmak izinin silik görünmesi gibi durumlarda yeniden parmak izi vermeniz gerekebilir. Parmak izi muafiyet durumunuzu yetkilimize sorgulatabilirsiniz.

2-    Schengen vizesi başvurularında uygulanan biyometri işlemi “VIS  (Visa İnformation System)” şeklinde anılmaktadır. (Pasaport başvurusunda uygulanan parmak izi işlemi VIS değildir.)

3-    İzmir Yunanistan vizesi başvurularınızla ilgili seyahat sağlık sigortası, uçak- otel rezervasyonu gibi hizmetler kurumumuz tarafından sunulmaktadır. 

 

Yunanistan Vizesi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Tüm hakları saklıdır.