Gaziantep

 

 

yunanistan vizesiYunanistan Vize Servisi / GAZİANTEP

 

Açık Adres:          
Telefon:                +90 (342) 255 50 13
E-Posta:                gaziantep@eagvs.com

 

Yunanistan Vizesi Gaziantep

 

-    Yunanistan vizesi  Gaziantep başvurularınızda bulunmak için lütfen sayfanın sol tarafında yer alan turistik, ticari ve ziyaret vize başlıklarının altında yer alan meslek kategorilerinden kendinize en uygun olanı seçerek, evraklarınızı hazırlayınız.  


-    Schengen vize işlemlerinde talep edilen evrakların ikamet ettiğiniz bölgeye göre değişebilmektedir. Yunanistan Konsolosluklarının yetki alanı sınırlaması bulunmaktadır. Vize için gerekli evraklarınızı hazırlamadan önce bu bilgiyi göz önünde bulundurunuz. 


-   Yunanistan Schengen vizesi için gerekli evrakları hazırlamadan önce yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yetkililierimizle ile iletişime geçebilirsiniz. Schengen vize başvuruları konusunda uzman yetkililerimiz güncel evrak listesini size e-posta yoluyla ulaştıracaktır. 


-   Başvuru evraklarınızı ofisimize kargo ya da kurye vasıtası ile ulaştırabilirsiniz. Evraklarınız ofisimize ulaştığında vize başvurusu ve biyometri işlemi ile ilgili randevu tarihi ve günü onayınıza sunulacaktır. Son 5 yıl içinde biyometri işlemine tabi olduysanız, tekrar parmak izi vermenize gerek olmayabilir. Bu durumda evraklarınızı kargo ile ofisimize göndermeniz yeterli olacaktır. Tüm başvuru işlemlerinizi sizin adınıza tamamlayacak, başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzu ikamet ettiğiniz adrese veya iş adresinize kargo ile göndereceğiz. 


Önemli Notlar:

1-    Son 5 yıl içinden Schengen vize başvurunuzda parmak izi verdiyseniz, parmak izinin silik görünmesi gibi istisnai durumlarda tekrar parmak izi uygulamasına tabi tutulabilirsiniz. 

2-    Schengen vize işlemlerinde uygulanan biyometri işlemi “VIS  (Visa İnformation System/Vize Bilgi Sistemi)” şeklinde anılmaktadır. Pasaport çıkartırken vermiş olduğunuz parmak izi Schengen vize başvurularında geçerli değildir. 

3-   Yunanistan Schengen vizesi başta olmak üzere tüm dünya vize işlemlerinizle ilgili seyahat sağlık sigortası, uçak- otel rezervasyonu gibi hizmetler kurumumuz tarafından temin edilmektedir.

 

Yunanistan Vizesi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Tüm hakları saklıdır.