Bursa

 

 

yunanistan vizesiYunanistan Vize Servisi/ BURSA

 

Açık Adres:           Kükürtlü Mahallesi, Kükürtlü Caddesi No:3, Osmangazi/Bursa
Telefon:                 +90 (224) 322 01 17
E-Posta:                 bursa@eagvs.com

 

Yunanistan Vizesi Bursa 

-    Bursa Yunanistan vizesi başvurusunda bulunmak için lütfen sayfanın sol tarafında bulunan “Yunanistan vize Türleri” sekmelerini ziyaret ederek Yunanistan’a yapacağınız seyahatin amacına uygun evrak listesini inceleyiniz. 


-    Yunanistan vizesi başvurularında istenen evrakların ikamet ettiğiniz bölgeye göre farklılık gösterebileceğini unutmayınız. 

Örneğin: İstanbul Yunanistan vizesi başvurusu işlemlerinde orijinal şirket faaliyet belgesi talep edilirken, Ankara Yunanistan vizesi başvurusu işlemlerinde faaliyet belgesi istenmemektedir. Gaziantep Yunanistan vizesi başvuru işlemlerinde şirket oda sicil kaydı belgesi talep edilmektedir. (Lütfen, güncel değişim olması durumunu göz önünde bulundurarak bu bilgiyi yetkili kurumları arayarak teyit ediniz)


-    Bursa Yunanistan vizesi için gerekli evrak listesini talep etmek üzere yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız güncel evrak listesini size e-posta yoluyla ulaştıracaktır. 


-    Bursa Yunanistan vizesi başvuru evraklarınızı ofisimize kargo ya da kurye vasıtası ile ulaştırabilirsiniz. Evraklarınız teslim alındığında vize başvurusu ve biyometri işlemi ile ilgili randevunuz temin edilip tarafınıza iletilecektir. (Son 5 yıl içinde biyometri işlemine tabi olduysanız, Bursa Yunanistan vizesi için tekrar parmak izi vermenize gerek yoktur.)


-    Bursa Yunanistan vizesi başvuru işlemleriniz sonuçlandığında, pasaportunuz uzmanlarımız tarafından adresinize kargo ya da kurye vasıtası ile gönderilecektir. 


Önemli Notlar:

1-    Bursa Yunanistan vizesi başvurularında, İstisnai (geçmiş parmak izi kayıtlarınızın silik görünmesi, vb.) durumlarda tekrar parmak izi uygulamasına tabi tutulabilirsiniz. 

2-    Schengen vizesi başvurularında uygulanan biyometri işlemi “VIS  (Visa İnformation System)” şeklinde anılmaktadır. (Pasaport başvurusunda uygulanan parmak izi işlemi VIS değildir.)

3-    Bursa Yunanistan vizesi başvurularınızla ilgili seyahat sağlık sigortası, uçak- otel rezervasyonu gibi hizmetler kurumumuz tarafından sunulmaktadır. 

 

Yunanistan Vizesi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Tüm hakları saklıdır.