İstanbul

 

 

yunanistan vizesiYunanistan Vize Servisi/ İSTANBUL- Beşiktaş

 

Açık Adres:    Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul
Telefon:          +90 (212) 963 22 95
E-Posta:         help@eagvs.com

 

Yunanistan Vizesi İstanbul 

 

-    Yunanistan vizesi İstanbul başvurusunda bulunmak için lütfen sayfanın sol tarafında bulunan turist vize, ticari vize ve aile ziyaret vizesi başlıkları altındaki sekmelerini ziyaret ederekyapacağınız seyahatin amacına en uygun evrakları hazırlayınız.


-   Vize başvurularınızda talep edilen evrakların ikamet ettiğiniz bölgeye göre farklılık gösterebileceğini hatırlatırız. 


-   Yunanistan vizesi için gerekli evrak listesini talep etmek üzere yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız güncel evrak listesini size e-posta yoluyla ulaştıracaktır. 


-   Yunanistan Schengen vize başvurusu için hazırlayacağınız evraklarınızı ofisimize elden ulaştırabilir veya kargo ile iletebilirsiniz.  Başvuru evraklarınız teslim aldığımızda vize başvurusu ve biyometri işlemi ile ilgili randevunuz temin edilerek, onayınıza sunulacaktır. (Son 3 yıl içinde Schengen ülkeleri için parmak izi verdiyseniz, Yunanistan vizesi için tekrar parmak izi vermenize gerek yoktur.)


-   Yunanistan Konsolosluğu başvuru değerlendirme işlemlerinizi sonuçlandırdığında sizi bilgilendireceğiz. 

- Ofisimizden pasaportunuzu teslim alabilir veya pasaportunuzun adresinize kargolanmasını talep edebilirsiniz. 


Önemli Notlar:

1-   İstisnai (geçmiş parmak izi kayıtlarınızın silik görünmesi, vb.) durumlarda tekrar parmak izi uygulamasına tabi tutulabilirsiniz. 

2-   Schengen vizesi başvurularında zorunlu prosedür olan parmak izi taraması işlemi, Schengen “VIS  (Visa İnformation System)” güvenlik ağına kaydedilmektedir. (T.C. pasaportunuzu çıkartırken verdiğiniz parmak izi işlemi VIS değildir.)

3-   Tüm dünya ülkeleri vize başvurularınızla ilgili seyahat sağlık sigortası, uçak- otel rezervasyonu gibi hizmetler vize servisimiz tarafından sizin adınıza yapılmaktadır.  

Yunanistan Vizesi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Tüm hakları saklıdır.